Інформація про міждисциплінарну науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Сучасні напрямки перинатальної та репродуктивної медицини: від теорії інноваційного пошуку до практики», присвячену пам’яті професора Олександра Олексійовича Зелінського

Ми сподівалися, що нам вдасться провести нашу конференцію в червні 2020 року,  як було заплановано. Але, на жаль, ситуація з поширенням коронавірусу в світі і в Україні залишається тривожною і карантинні заходи посилюються.  Це разом із міжнародною забороною подорожей та карантинними правилами не дає нам іншого варіанту, як перенести конференцію.

Зараз ми розглядаємо, як краще обрати нову дату конференції, можливо, на осінь 2020 року або на 2021 рік.  Ми щиро сподіваємось, що ви приєднаєтесь до нас на конференції, для якої, на наш погляд, проведення в дистанційному форматі видиться  неприйнятним.  

Просимо вибачення за незручності, які може спричинити це перенесення.

Будьте здорові і слідкуйте за анонсом конференції на сайті Асоціації акушерів-гінекологів України, на сайті Одеського національного медичного університету, КНП “Пологовий будинок №5” Одеської міської ради.

З повагою,

Голова

Одеського відділення Асоціації

акушерів-гінекологів України,

д. мед.н., професор                                                                                                                                                                                           Г.С. Манасова     

Закрити меню