Пологовий будинок №5

Жіноча консультація №1

У жіночій консультації №1 ведуть прийом 18 лікарів акушерів-гінекологів. З них 13 з вищою категорією, 3 – з першою, 2 – з другою. 5 лікарів акушерів-гінекологів мають ступінь кандидата медичних наук.

Тут здійснюється діагностика та ведення вагітності, діагностика, лікування та профілактика гінекологічних захворювань, підготовка до вагітності, вибір і призначення методів контрацепції, профілактика онкогінекологічної патології, діагностика та лікування патології шийки матки, веде прийом дитячий гінеколог, проводиться ультразвукова діагностика вагітним і гінекологічним пацієнткам, працює кабінет патології клімаксу, кабінет кардиотокографии.

Лікарі акушери-гінекологи надають медичну допомогу відповідно до сучасних українських і зарубіжних протоколів і стандартів, заснованих на доказовій медицині.

Ми пропонуємо жінкам такі медичні послуги:
 • прийом пацієнток незалежно від віку і місця реєстрації та проживання;
 • можливість вибору лікаря;
 • можливість попереднього запису на прийом до лікаря;
 • ведення неускладненої вагітності
 • ведення вагітності високого ризику (при наявності екстрагенітальної патології, вагітності після ЕКЗ, багатоплідної вагітності, невиношування вагітності та ін.)
 • консультування з питань планування сім’ї та контрацепції;
 • планування і підготовка до майбутньої вагітності
 • діагностика, лікування та профілактика захворювань жіночої статевої сфери
 • профілактика раку шийки матки – цитологічне дослідження мазків (в тому числі ПАП-тест і рідинна цитологія), кольпоскопія шийки матки, взяття біопсії при патології шийки матки, лікування патології шийки матки із застосуванням лазерної і радіохвильової терапії
 • консультації у дитячого гінеколога дівчаток від народження до 18 років – профілактика, діагностика та лікування гінекологічної патології, в т.ч. синехий, порушень менструального циклу, запальних захворювань

В єдиному в Одесі центрі клімактерію Ви проконсультуєтесь у кваліфікованого спеціаліста, пройдете необхідне обстеження і отримаєте рекомендації по збереженню і поліпшенню якості життя, в тому числі і після перенесених гінекологічних операцій.

У ЖК працюють 2 кабінети ультразвукової діагностики.

У кабінеті №2 проводяться ультразвукові дослідження органів малого таза у жінок, в тому числі діагностика овуляції, ультразвукові дослідження при вагітності – в малих термінах (при наявності показань), скринінгові дослідження в першому і другому триместрах вагітності, цервікометрія (діагностика ІЦН) , УЗД в третьому триместрі з допплеровским дослідженням кровотоку в системі «мати-плацента-плід», біофізичний профіль плода. Кабінет оснащений апаратом GE VOLUSON EXPERT 730 з 3-4D датчиками.

Розрахунок найбільш поширених хромосомних аномалій плода та ризик розвитку прееклампсії проводиться за допомогою програми ASTRAIA.

У кабінеті кардіотокографии на сучасному моніторі Sonicaid можливі:

 • Реєстрація, розрахунок і аналіз параметрів антенатальної КТГ з урахуванням індивідуального терміну вагітності, починаючи з 24 тижнів
 • Виявлення розвитку плацентарної недостатності на стадії функціональних порушень в плаценті (порушення мікроциркуляції ворсинок хоріона)
 • Можливість диференціальної діагностики дистресу плода при плацентарній нестачі від дистресу, пов’язаного з іншими патологічними факторами
 • Неінвазивний метод оцінки ступеня тяжкості гіпоксії плода
 • Швидкісне отримання висновку про стан плода за відсутності патологічних відхилень кривої КТГ (час аналізу – від 10 хвилин),
 • Друк кривих ЧСС кожного з плодів при двійні в своїй системі координат

У денному стаціонарі жіночої консультації вагітні та гінекологічно хворі можуть пройти лікування і реабілітацію.

Контактна інформація:

г. Одесса
вул. Маршала Говорова, 28
e-mail: odroddom5@ukr.net

Телефони:
Приймальна головного лікаря: 705-99-60, 705-99-61 (прямий)
Приймальна акушерського від .: 705-99-69
Пологове від .: 705-99-71
Післяпологове від .: 783 – 76- 42
Від. патології вагітних: 705-99-70
Гінекологічне від .: 705-99-72
Клініко-діагностична лабораторія: 705-99-73