Пологовий будинок №5

II акушерське відділення

Друге акушерське відділення – це пологовий будинок в мініатюрі, в якому надається медична допомога вагітним, ведуться пологи, спостерігаються жінки в післяпологовому періоді. Тут висококваліфіковані фахівці успішно лікують і допомагають благополучно народити жінкам, в тому числі з групи високого ризику, зводячи до мінімуму несприятливий вплив інфекції на організм матері та плоду.

Ми не перші – ми єдині,

ми не хороші – ми кращі!

 

Для надання допомоги пацієнткам у відділенні є 3 індівідуальних пологових зали, 2 операційних, з них 1 ургентна. Це світле, затишне, сучасне відділення, в тому числі з палатами комфортного перебування.

У відділенні є необхідне лікувально-діагностичне обладнання для надання цілодобової допомоги жінкам і дітям. Тут здійснюється:

  • ведення вагітних з невиношуванням після 22 тижнів вагітності;
  • обстеження, лікування і розродження вагітних з ускладненим перебігом вагітності, з підозрою на внутрішньоутробне інфікування плода;
  • ведення передчасних пологів;
  • розродження через природні пологові шляхи і шляхом операції кесаревого розтину
  • ведення партнерських пологів (у тому числі за участю доул)
  • анестезіологічна допомога під час пологів і при операціях кесаревого розтину (епідуральна анестезія, спінальна анестезія, внутрішньовенний наркоз, ендотрахеальний наркоз);
  • забір пуповинної крові для банку персонального зберігання клітин пуповинної крові
  • можливість ведення вертикальних пологів, використання під час пологів аромотерапії, музичний супровід (за бажанням пацієнтки)
  • пологові зали оснащені ліжками-трансформерами, фітболами, акушерськими стільчиками, шведською стінкою, кріслами-мішками

Відділення оснащене сучасною діагностичною апаратурою експертного класу, включаючи високотехнологічне ультрасучасне кардіотокографічного дослідження під час вагітності та в пологах для спостереження за станом плоду з комп’ютерним аналізом даних.

Наша специфіка:

спостереження вагітних і ведення пологів з дородовим (передчасним) вилиттям вод і тривалим безводним проміжком;

ведення передчасних пологів з 22 тижнів вагітності;

ведення пологів у жінок з хронічними запальними захворюваннями, вродженими вадами розвитку, підвищеним інфекційним ризиком;

лікування ускладнень післяпологового періоду;

надання допомоги жінкам з екстрагенітальною патологією.

Ведення і прийом пологів здійснюється кваліфікованою бригадою фахівців у складі лікаря акушера-гінеколога, анестезіолога-реаніматолога, лікаря неонатолога, неонатолога – реаніматолога (при необхідності).

Всі лікарі відділення є висококваліфікованими фахівцями, які володіють найпередовішими світовими технологіями з організації перинатальної допомоги.

Організація допомоги при вагітності та пологах високого ризику і передчасних пологах вимагає професійних навичок і наукових знань. Лікувально-консультативну допомогу здійснюють співробітники кафедр акушерства, гінекології і педіатрії Одеського медичного університету.

За медичними показаннями під час пологів проводиться знеболення сучасними методами, широко застосовується регіонарні (епідуральна і спінальна) методи аналгезії, яку проводить команда висококваліфікованих анестезіологів.

У нас індивідуальний підхід до кожної вагітної.

У Нашому відділенні народжується Ваше щастя з Нашою професійною допомогою!

Контактна інформація:

г. Одесса
вул. Маршала Говорова, 28
e-mail: odroddom5@ukr.net

Телефони:
Приймальна головного лікаря: 705-99-60, 705-99-61 (прямий)
Приймальна акушерського від .: 705-99-69
Пологове від .: 705-99-71
Післяпологове від .: 783 – 76- 42
Від. патології вагітних: 705-99-70
Гінекологічне від .: 705-99-72
Клініко-діагностична лабораторія: 705-99-73